GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Kredi Kartı Güvenliği
 
Sitemizde kredi kartınızın güvenliği 128 Bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Ayrıca ödeme yapılırken kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda internet adres bölümü http den https ye dönüşecektir. SSL teknolojisi ile, ödeme süreci başladığında siteden bağımsız olarak, kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim kurulmakta ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi esenonline.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir.
 
Veri Güvenliği
 
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgiler ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. esenonline.com, kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri yasal gereklilikler dışında, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir nedenle açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla veya kurumlarla paylaşmamayı ve kötüye kullanmamayı taahhüt eder.
 
Veri Kullanımı
 
esenonline.com, üye olurken girdiğiniz genel kullanıcı bilgilerini (ad - soyadı, e-posta, adres, telefon gibi) ve e-bülten hizmetini yalnızca, sitenin verdiği hizmetleri daha etkin kılmak için kullanır veya iş ortaklarıyla paylaşır. Bu hizmetler; fiyat indirimleri ve kampanyalardan kullanıcıları haberdar etmek, anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla siparişlerinizin ulaştırılması, satın aldığınız ürün veya hizmetlerin faturalanması gibi amaçlarda kullanılmaktadır. E-bülten hizmetinden çıkmak için info@esenonline.com'a mail göndermeniz yeterlidir.
1 ile 3 İş Günü Arası Kargo
Güvenli ve Sorunsuz Teslimat
Kapıda Ödeme
Kapıda Nakit Ödeme İmkanı
Güvenli Alışveriş
SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Taksit İmkanı
Kredi Kartlarına Taksit İmkanı
Bankalar
Güvenlik