ŞİRKET PROFİLİ

ŞİRKET PROFİLİ
Dünden Bugüne;
1988
Günümüz
İlk olarak dünyanın önde gelen  markalarının bayiliğini yaparak ticari faaliyetine başlayan Esen Elektrik; elektrik  ve otomasyon sektöründe yapmış olduğu kalıcı yatırımlarla, yenilikçi ve vizyoner tavrıyla adım adım sektörün belirleyici isimlerinden olmuştur. Bünyesine kattığı, Auer  marka (Avusturya)  ikaz kuleleri , optik sinyaller vs. ve Fulltech marka (Taiwan) endüstriyel fan grubu ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü  yapmaktadir.  Aynı zamanda 2003 yılından itibaren de Quick markası adı altında üretim hayatına devam etmektedir.
 
QUICK air conditioning
Türkiye de ilk  Esen Elektrik bünyesinde imalatına başlanılan  bir çok alanda kullanılan ilklendirme grubu QUICK marka ürünler kısa zamanda tartışılmaz kalitesiyle başarı sağlamıştır. Vermiş olduğu güvenle başarı hikayesinde sürekli olarak büyüme kaydetmiş, uygun fiyat, üstün kalite prensibiyle 2003 yılından itibaren Türkiye ve Dünyada tercih edilen bir marka haline gelmiştir. 
 
(tepe fanları, fanlı filtre, filtre, pano ısıtıcısı, termostat,hygrostat, pano kliması, abs ve polikarbonat panolar.)
 
Esen Elektrik var olan ürün portföyüne Uluslararası standartlara uygun sürekli gelişim amacı gözeten yeni ürünler eklemeyi hedeflemektedir. 1988 yılında kurucusu olan sayın Hüseyin Sarıgül tarafından halen yönetilmektedir.
1 ile 3 İş Günü Arası Kargo
Güvenli ve Sorunsuz Teslimat
Kapıda Ödeme
Kapıda Nakit Ödeme İmkanı
Güvenli Alışveriş
SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.
Taksit İmkanı
Kredi Kartlarına Taksit İmkanı
Bankalar
Güvenlik